Bir Sayfa Seçin

İnternetten Kızlarla Tanışma ve Mesajlaşma Eğitimi

kadın avcısı pdf kitabıTeknolojinin gelişmesiyle birlikte internet hayatımızın vazgeçilmez bir parçası haline geldi. Her an ulaşılabilen bilgi ve iletişim harikası olan internet sayesinde yeni insanlarla tanışma ortamı, farklı paylaşımlarda bulunma olanağı da gelişti.

İnternet kullanımı kültür ve bilgi kullanımıyla eşdeğer olarak kabul edilse de en önemli özelliklerinden biri de yeni insanlara hayatımızda yer açmaya olanak vermesidir.

İnternet ortamında farklı kadınlarla tanışmak onları etkileyebilmek aslında çok güzel bir kadınları etkileme konusunda pratik yapma kaynağıdır.

Bir erkeğin sesini, bakışlarını, mimiklerini, dış görüntüsünü göstermeden sadece kelimelerle bir kadını etkileyebilme başarısı vazgeçilmez bir tutkudur.

Her an elinizin altında olma olanağı bulunan internette bir kadını etkilemek için fiziki bahaneler yaratmanın, kadınlarla iletişim kurmada başarısızlığı fiziki görüntüye yıkma bahanesi ortadan kalkmaktadır.

İnternet platformunda kadınları nasıl etkileyeceğiniz konusunda kadın avcısı kitabının yazarı Mike’ın taktiklerinden faydalanabilir, internetten tanıştığınız kızlarla farklı ve güzel paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Mike internette kızlarla tanıştığı gerçek hikâyelerini bu kitapta paylaşmış ve şimdiye kadar yaşadığı en güzel en macera dolu en eğlenceli ilişkileri internet üzerinden tanıştığı kızlarla paylaştığını belirtmiştir.

Hayatınızın kadınına ne zaman nerede karşılaşacağınız bilemezsiniz. İnternet platformunda yaşayacağınız bir ilişki sizin gelecekteki aşkınız olabilir.

Kendi hikâyenizi yazmak ve kendi hikâyenizin başkahramanı olmak beklide internette geçireceğiniz zamanda olacaktır.

Başlangıç olarak sadece mesajlaştığınız kadınla sonrasında buluşabilir, keyifli zamanlar geçirebilir hatta da muhteşem bir aşk ilişkisi yaşayabilirsiniz.

İnternette âşık olunur mu ya da kadınlar internette tanımadıkları birinden etkilenir mi diye sorduğunuzu duyar gibiyim. Kadınlar duygusaldır. Duygularını harekete geçirebilen erkeklerden etkilenirler.

Görmediği, sesini duymadığı bir erkek sadece kelimelerle, kadının hayallerini harekete geçirebilecek kelimelerle kadını etkileyebilir. Kadınlar hayal kurmaya bayılırlar ve kadınların hayallerindeki erkeği internette yaratabilirsiniz.

Kadının istediği cümleleri söyleyerek onun hayal gücünde yarattığı erkeği oynayarak kadınları çıldırtabilirsiniz. Sanıldığı gibi kadınlar dış görünüşten, pahalı arabalardan değil ruhuna hitap eden çekici ve karizmatik erkeklerden hoşlanırlar.

Sadece yazma ve kelimeleri kullanma becerilerinizle kadınların sizi görmeden size âşık olmasını kolaylıkla sağlayabilirsiniz.

Kadın avcısı kitabının içeriğine yeni olarak eklenen ve ayrıca da satın alabileceğiniz İnternetten kızlarla tanışma ve mesajlaşma eğitimi setleri, sizlerin internet üzerinden kadınları kelimelerle nasıl etkileyebileceğinizi anlatan ve size rehberlik eden oldukça bilgi verici kitap setidir.

İnternetten Kızlarla Tanışma ve Mesajlaşma Eğitimi Ne Öğretiyor?

İnternetten kızlarla tanışma ve mesajlaşma eğitimi seti alışılmış klişelerin dışına çıkan farklı bir yöntem izleyen uygulama olarak karşımıza çıkmaktadır. Kitabın yazarı Mike birebir kendisinin yaşadığı internet deneyimlerini kitabında paylaşarak,  kız tavlanabilecek internet sitelerinin adreslerini kitabında yayınlamıştır.

Ayrıca birebir kendisinin bu sitelere üye olarak yaşadığı gerçek deneyimlerini, mesajlaşmalarının ekran görüntülerini, kullandığı tekniklerini kitabında yer vermiştir. Kitabın içeriğinin gerçek olması, kitabı okurken heyecanınızın katlanmasına olanak vermektedir.

Mike’ın yayınladığı kitabın içeriğinde, bir kızla internette tanışmak için gerekli olan her türlü bilgiye ulaşabildiğimizi görüyoruz. Kitabın içeriğine başlıklar halinde bir göz atalım:

  • Kitabın birinci bölümünde internette kadınlarla tanışmak istemememizin amacı hakkında bilgiler ve internette kadınlarla tanışmanın avantajları hakkında detaylı bilgilere yer verilmektedir.
  • İnternet üzerinden kadınlarla/ kızlarla mesajlaşmanın incelikleri hakkında taktikler
  • İnternet üzerinden mesajlaşmada başarılı olmanın yolları
  • İnternette yer alan gerçek bir başarılı mesajlaşma örneği
  • Facebook üzerinden kızları etkileme yöntemleri
  • Kızlarla buluşmada en etkili internet siteleri
  • Facebook üzerinden kadınları kendine âşık etme yöntemleri bu arada kendinizde gerçek aşkı yakalayabilirsiniz.
  • Kadınları kendine âşık etme hipnozu

200 sayfadan oluşan İnternetten Kızlarla Tanışma ve Mesajlaşma Eğitimi Setini tekli set olarak burayı tıklayarak satın alabilirsiniz.

Benzer Konular:

Kadın Avcısı Kitabı Hakkında Bilgiler

Kadın Avcısı Kitabı

Kadın Avcısı Pdf

Kadın Avcısı Kitabı Pdf