Bir Sayfa Seçin

Kadın Avcısı – Tanışma Anları

tanışma anlarında ne yapmalıyım

Kadın Avcısı ismini taşıyan kitap 1 yıl önce piyasaya çıktı. Vaad ettiği şey ise; erkeklere kızlarla tanışma anında neler yapmaları gerektiğini öğretmek. Senin de bildiğin gibi bir erkek beğendiği bir kadınla karşı karşıya kaldığında çoğu zaman o kadının yanını gidemez ve uzaktan izlemekle yetinir.

Bu durumu sen de sıkça yaşamışsındır. Bunda utanılacak bir şey yok. Çünkü zamanında ben bunun 10 katını yaşadım. Beğendiğim hiçbir kadına “Nasılsın?” bile diyemeyecek kadar acizdim. Bu durum her erkeğin başına geliyor. Fakat bu problemi aşmak tamamen senin elinde.

Eğer hoşlandığın bir kadınla kolayca tanışabilmek istiyorsan karakterindeki özgüven duygusunu geliştirmeli ve bolca tanışma pratiği yapmalısın. İşin mantığı bu kadar basit.

Ama bu zorlu yolda sana yol gösterecek bir rehbere sahip olmak isteyebilirsin. İşte o kitap da Kadın Avcısı.

Kızla Tanışma Anlarında Uygulaman Gereken Taktikler

Burada taktik kelimesini kullandım çünkü bu yazımızda hızlıca okuyup uygulayabileceğin ve kısa süre içerisinde sonuç alabileceğin taktikleri anlatacağım. Bu taktikleri eminim sen de duymuşsundur. Fakat okumaya devam et çünkü birazdan bilinen taktiklerin gizli kalmış yönlerini anlatacağım.

1) Hoşlandığın Kızla Kolayca Tanışabilmek İstiyorsan İyi Bir Ruh Halinde Ol!

Kendini negatif duygular içinde boğulmuş, depresif, hayat sevinci yok olmuş bir şekilde hissedersen kadınlarla tanışma ihtimalini kendi ellerinle yok etmiş olursun. Depresif bir ruh hali, bir kadınla tanışmak istediğin zaman harekete geçmekten korkup vazgeçeceğin anlamına gelir.

Bir kadınla kolayca tanışabilmek istiyorsan pozitif bir ruh halinde ol.

Bunu başarmanın en kolay yolu da hayatın içindeki güzellikleri fark edebilmektir. Bir olay yaşadığında o olayın negatif yönünü değil de pozitif yönünü görebilmektir.

Diyelim ki bir kız sizi reddetti;

Burada “Allah kahretsin kız beni tersledi, ne tipsizim ben. Kadınların nefret ettiği bir adamım ben. Allah benim belamı versin.” diye düşünürsen sen zaten kaybeden tarafta yer alıyorsun demektir. Bir an önce kaybedenler kulübüne kaydını yapabiliriz:) (Filmini ben de bayılarak 20 kere izledim. Konu bu değil.)

Ama kız seni reddettiğinde, “Kız zaten konuşmaya açık değilmiş. Asosyal bir kıza denk gelmişim. Ne işim olur benim bu kızla? Gideyim de sosyal, daş gibi bir hatun bulayım. Aha geliyor en iyisi şu kızı durdurayım.” diye düşünüp eğlenirsen ve kızlarla tanışmaya devam edersen, belki de bu akşam Elizabeth ile değil bu daş hatunla birlikte olacaksın.

İşte kazananlar kulübüne girmek istiyorsan her zaman negatif olaylarla dalga geçmesini bil ve onlardan etkilenme.

Şimdi sana kıza yaklaşırken nasıl güven verip aynı zamanda çekicilik oluşturabileceğini anlatacağım.

2) Kıza Tatlı Tatlı Gülümse!

Bir kıza yaklaşmaya karar verdiğin anda hiç düşünmeden ona doğru yürümeye başlamalısın. Kıza doğru yürüdün hafifçe önüne geçerek kızı durduracaksın. İşte tam bu noktada yapman gereken en önemli şey samimi şekilde gülümsemektir.

Pardon! dedikten sonra gülümse ve devam et:

“Seni durdurdum ama geçerli bir sebebim var. Yürürken seni gördüm ve hoş göründüğünü fark ettim. Bu nedenle merhaba demek istedim. Ben Hakan.” diyerek elini uzat. İşte kızın burada etkilenip etkilenmeyeceğini belirleyen en önemli etken samimi bir gülümsemedir.

Gülümsemek kızı durdurmanı da oldukça kolaylaştıracak. Çünkü otomatikman kıza güven vereceksin. Ve seni bir tehlike olarak değil bir arkadaşıymışsın gibi görecek.

Samimiyet ve güven duyguları… Bunları asla aklından çıkarma. Sokakta gördüğün kızlarla tanışabilmek istiyorsan bu iki duyguyu kızlara hissettirebilmelisin. Bunun için de çok pratik yapmalısın.

Hadi bakalım şimdi sokağa çık ve beğendiğin tüm kızlarla tanışma denemeleri yapmaya başla. Reddedilip reddedilmemen önemli değil. Amacımız tanışma aşamasında hızlı bir şekilde harekete geçmeye ve kızla sohbet başlatmaya zihnini alıştırmak.

Kızlar tarafından sıkça reddedileceksin. Bunları umursama sadece anın tadını çıkar. Gelişim sürecinden keyif almaya bak. Zamanla beğendiğin kızların telefon numaralarını alabilir hale geleceksin.

Daha fazla taktik öğrenmek için Kadın Avcısı kitabını okuyabilirsin.

Bir diğer tavsiyem de Kızla Tanışma Eğitim Seti. Bu kitap setiyle de kızlarla tanışmak için neler yapman gerektiğini A’dan Z’ye öğrenebilirsin. Seçim senin.

Kitaplar sadece sana yol gösterecek. O kızlarla tanışmak için hamle yapacak olan kişi yine sensin. Oku, öğren ve uygula!