Bir Sayfa Seçin

Kadın Avcısı Pdf Kitabı

“Kadın Avcısı Pdf” kitabı hakkında çok önemli bilgiler paylaşacağımız bu makalede kitabın içeriğindeki bilinmeyen sırları öğreneceksin. Bildiğiniz üzere Mike isimli kız tavlama ustası kadın avcısı kitabının yazarı…

Kitabın esas amacı sevdiği kızı kendine aşık etmek isteyen erkeklere rehberlik yapmak. Erkeklerin çoğu kızları etkileme konusunda ne yazık ki başarısızlıklarla mücadele etmek zorunda kalıyor. Kimse kadınları etkilemek için kullanabileceği gizli taktiklerden haberdar değil.

Kadın avcısı kitabı gizli etkileme taktiklerini siz değerli okuyucularımızla paylaşıyor. Kitabın detaylarına girmeden önce sana birkaç etkileme taktiği vermek istiyorum.

Kadınları Etkileme Taktiklerini Öğren!

Kadınların yapısına baktığımızda hayatın içinde kendilerini güçsüz hissettiklerini görürüz. Sürekli olarak günlük hayatın stresini kaldıramadıklarından, hayatta kendilerini yalnız hissettiklerinden dem vururlar.

Olaylar karşısında çabuk pes ederler, psikolojileri sürekli bir şeylerle savaş halindedir.

Böyle bir durumda olan kadın haliyle onu anlayabilecek, ona destek olabilecek bir erkek arayışına girer. Kadınlar onlara destek olabilecek güçlü erkeklerle beraber olmak ister.

Güç kavramı bir erkek için çok önemlidir. Çünkü kadınları etkilemek istiyorsan mutlaka güçlü olmalısın. Fakat burada bahsettiğimiz şey fiziksel değil, psikolojik güçtür. Yani kızın canını sıkan olaylar karşısında ona moral verebilecek, ona destek olabilecek, onu motive edecek kadar güçlü bir erkeksen senden kolaylıkla etkilenecektir.

Kıza Olumlu Cümleler Söyle ve Onu Motive Et!

Bundan sonra yapmanı istediğim bir şey var. Bir kız gelip sana hayatın ne kadar üstüne geldiğini, artık hayatın onu yorduğunu anlattığı zaman ona olumlu cümleler söyleyerek kıza destek olacaksın.

Tıpkı Güzin Abla gibi olacaksın. O sana dert yanacak. Sen ona moral vereceksin.

Diyelim ki kız şöyle bir cümle kurdu:

  • Biliyor musun bazen çok canım sıkılıyor. Buralardan çekip gitmek istiyorum.

Kız sana bir sıkıntısını anlatıyor, burada sana düşen görev ona güzel cümleler söyleyerek mutlu olmasını sağlamak.

Sen: Canının ne kadar sıkıldığını tahmin edebiliyorum. Bazen hayat insanın üstüne üstüne geliyor. Ama etrafına bir baksana o kadar aç insan varken biz tokuz, o kadar engelli varken bizim her yerimiz sağlam. Hayata biraz da olumlu tarafından bakmak lazım.

Ama başka bir ülkeye gitseydik güzel olurdu tabi ki. Ne yapsak senle sırt çantalarımız alıp dünya seyahatine mi çıksak? 🙂 Çok çılgın bir ikili olabiliriz seninle. Dünyanın altını üstüne getirebiliriz ne dersin?

Gel bakiyim sarıl bana, biz artık seninle yoldaşız. Hadi yoldaşlığımızı kutlayalım. 🙂

İşte, bu şekilde kıza moral verebilmelisin. Kadınların erkeklerde aradığı en önemli özellik bu. Bunun gibi bir çok kadınları etkileme taktiği kadın avcısı pdf kitabının içerisinde mevcut.

Kadın Avcısı Pdf Kitap Setinin İçinde Hangi Kitaplar Var?

  • Kadın Avcısı Pdfkadınları etkilemek için
  • Kızla Konuşulacak İlginç Konular Pdf
  • Mentalizm Pdf
  • Özgüven Arttırma Egzersizi Pdf
  • Estetik Bir Vücuda Sahip Olmak Pdf

Hemen kadın avcısı pdf kitap setini okumaya başla! Hayatına güzel kadınları davet et ve sevgilinle hayatın keyfini çıkar…

Kitabı İndirmek İçin Tıklayın: Kadın Avcısı Pdf Kitap Seti

Benzer Konular: