Bir Sayfa Seçin

Kadın Avcısı Kitabı PDF İndir

kadınları etkilemek içinKadınları etkileme konusunda başarısızlığınızı fark ettiniz ve hoşlandığınız, etkilemek istediğiniz kadın için yardımcı bir kitap aramaya başladınız. Kadın avcısı kelimesiyle arama yapmaya başladınız. Doğru yolda olduğunuzu belirtmekte fayda görüyorum. Ancak sadece kitabı alarak kadınları etkileme konusunda başarılı olmayı bekleyemezsiniz.

Kitabı hazırlayan Mike, kitapta erkeklere kadınları etkilemenin yollarını satır satır anlatmaktadır ve şimdiye kadar Mike’ın desteğini alan erkeklerin başarı oranı neredeyse %100 dür. Ancak kitabı okurken takıldığınız ve danışmanız gerekli konular olduğunda kitap size yardımcı olamayacaktır.

Taklitlerini satın aldığınızda böyle bir durumdan yararlanamayacaksınız. Ayrıca vereceğim linkler üzerinden kitap alımı yapmanız önemlidir çünkü kadın avcısı PDF kitabı Windows uygulaması üzerinden çalışan, sürekli olarak güncellenen, sormak istediğiniz, takıldığınız sorulara cevap verebilen ve anlaşılır bir kitaptır.

Kitabın yazarı Mika’tan destek alarak kadın ilişkilerinizi, başka bir bakış açısıyla yeniden düzenlemek istiyor ve değişimin vaktinin geldiğini düşünüyorsanız Kadın avcısı kitabını satın alarak ilk adımı atabilirsiniz.

Kadın Avcısı Ne demek?

Kadın avcısı kitabının ismi, kendini kadın avcısı olarak gören duygusuz erkeklerin yanlış yolda olduğunu belirtmek amacıyla bilinçli olarak seçilmiştir. Bu kitabın içindeki uygulamalar, kadınlara değer vermeyen erkeklerin kadınları etkilemede başarısızlıklarını gözler önüne sermektedir.

Kadınlara değer veren, onları duygusal anlamda da etkilemeyi başarabilen erkeklerin uzun ve ya kısa her türlü kadın ilişkilerinde başarılı olduğu gözlenmektedir.

Kadınlarla ilişki kurmada başarısız olan özgüvenlerini nasıl geliştireceklerini bilmeyen erkeklerin, karizma ve çekicilik anlamında neler yapması gerektiğini vurgulayan kadın avcısı kitabı, kadınlarla ilişkilerinin henüz başında olan erkeklere doğru bir rehberlik yapmayı amaçlamaktadır.

Bir erkeğin kadınlarla yaşamayı arzu ettiği ilişki ister tek gecelik olsun, ister ömür boyu isterse de küçük gece kaçamakları olsun, kadın avcısı kitabı mükemmel bir kılavuz olacaktır.

Ezikliğe ve Başarısızlığa Son Ver

Erkekler kendi aralarında konuşurken kadınlarla olan ilişkilerini ve kadın ilişkilerindeki başarılarını anlatırlar.

Kadınlar tarafından çekici kabul edilen erkekler, kadınlarla tanıştıklarını onlarla olan paylaşımlarını anlatırlar fakat bu başarıyı nasıl elde ettiklerini anlatmazlar. Kadınlarla konuşurken nelere dikkat ettiklerini, nasıl tanıştıklarını ve nasıl etkilediklerini anlatmazlar.

Kadın avcısı kitabının farkı da buradadır. Kadın avcısı kitabının yazarı Mike kadınlarla nasıl tanıştığını, nasıl konuştuğunu birebir bu kitapta ayrıntılarıyla anlatmaktadır ve bu yolları sizlerle paylaşmaktadır.

Bir kadını etkileyen ince detayları ve bu detayları sizin öğrenip nasıl uygulayabileceğinizi paylaşan kadın avcısı kitabı, kitap içinde yer alan uygulamaları ile farklılığını ortaya koymaktadır.

Kadın Avcısı PDF içeriği

Kadın avcısı kitabının içeriğine bakıldığında, kitabın yazarı Mike’ın sadece kadınlarla olan ilişkilerinin yer aldığı bir oto biyografisi olarak nitelendirilebilir. Mike hayatı boyunca kadınlarla ilişki kurmada yaşadığı başarısızlıklarını hayal kırıklıklarını not etmiş ve yaşadığı başarısızlıklarından çıkardığı dersleri baz olarak çözüm yolları yaratmıştır.

Doğru çözüm yolları ile hayatındaki kadınları etkilemenin yollarını kadın avcısı kitabı haline getirmiştir. Mike kadın etkileme konusundaki temel yolları, geliştirdiği taktikleri bir ana kitap olarak yayınlamış ve kadın etkileme konusunda yardımcı olarak belirlediği argümanları ise yardımcı kitap olarak yayımlamıştır.

Mike ın yayınlarına göz atacak olursak:

  • 92 sayfadan oluşan ilk çıkan kitap Kadın Avcısı E-kitabı
  • 200 sayfadan oluşan 6 bölümde değerlendirilen Kızlarla Tanışma ve Mesajlaşma Eğitimi ( Güncellenen konuları ayrıca tekli olarak satılmaktadır)
  • Yardımcı kitap olarak yayınlanan Kızla Konuşulacak İlginç Konular E-kitapçığı)
  • Yardımcı kitap olarak yayınlanan Mentalizm E-kitapçığı
  • Yardımcı kitap olarak yayınlanan Özgüven Arttırma Egzersizi E-kitapçığı
  • Yardımcı kitap olarak yayınlanan Estetik Bir Vücuda Sahip Olmak E-kitapçığı

Kendinize kadınlar konusunda yeni ufuklar açmak ve kadınlarla ilişkilerinizde başarısızlıklardan kurtulmak, kadınlar hakkında bildiğinizi sandığınız ya da yanlış bilgilendirildiğiniz klişelerin dışına çıkmak, yeni bilgiler kazanmak için kadın avcısı PDF yi buradan indirebilirsiniz.

Mike kendisine oldukça fazla olarak gelen özgüven hakkındaki soruların yanıtlarını da Kadın Avcısı Kitabında ayrıca açıklamıştır. Kısacası kadın avcısı kitabında çok fazla şey öğreneceksiniz.

İncelemek İçin Tıklayın: Kadın Avcısı Pdf

Benzer Konular:

Kadın Avcısı Kitap Seti

Kadın Avcısı Kitabı Hakkında Bilgiler

Kadın Avcısı Pdf

Kadın Avcısı Kitabı Pdf

Kadın Avcısı Kitabı Satın Al