Bir Sayfa Seçin

Kadın Avcısı Seti

kadınları etkilemek içinKadın Avcısı Kitap Seti, hoşlandığınız kızla tanışma taktikleri konusunda sizlere ayrıntılı bilgiler veren aydınlatıcı rehber niteliğinde bir dijital üründür. Kitabın yazarı Mike yıllar boyunca kadınlar hakkında edindiği bilgileri sizlerle paylaşarak, sizlere herhangi bir ortamda hoşlandığınız kızı nasıl etkileyebileceğiniz konusunda bilgiler vermektedir. Mike kitabı yazarken kadın-erkek ilişkilerinde kendi edindiği tecrübelerden faydalanmıştır ve ilişkiler üzerindeki ustalığını kitabına yansıtmıştır.

Reddedilme Korkusu

Kalbinizi yerinden fırlatacakmış gibi attıran bir kadınla tanışmak istediğinizde, içinizde yer alan reddedilme korkusu sizi durdurur.

Reddedilme korkusunun nedenleri:

* İnsanlarda meydana gelen korku duygusunun nedeni, insanın kendini koruma içgüdüsünden kaynaklıdır. Başkalarının gözünde başarısız olma duygusu olarak açıklayabileceğimiz korku, rahat ve huzurlu psikolojik dengenin oluşumunu engeller, utanç duygusunun gelişimini tetikler. Bu duygudan kurtularak özgüvenin geliştirilememesi halinde, hoşlanılan kadınla tanışmak hayal olarak kalacaktır.

* İnsanlar incitilmekten çekinirler ve kendilerinin reddedildiklerinde küçük düştüklerine inanırlar. Reddedilme gerçekliğinden daha çok reddedilme korkusuyla yaşayan insanlar hayatları boyunca istediklerini gerçekleştirme duygusunun verdiği hazzı yaşayamayacaklardır. Kendine güven duygusunun yeşerebilmesi ve hoşlanılan kadınlarla tanışmaktan alıkoyan bilinçaltının değiştirilebilmesi gereklidir.

* Hoşlanılan kadınla tanışmak için ilk adımı atma cesaretini engelleyen de yine reddedilme duygusudur. Tabii ki de bir kadınla tanışmak için ilk adımı atan erkek olmalıdır. Bu erkeğin kendine olan öz saygısını gösterir ve kadınlar özgüveni yüksek olan erkekleri her zaman çekici bulmaktadır. Reddedilme korkusunu atabilmek için denemeniz gereklidir, denemeden hayat boyu bu korkuyu yaşayarak sosyalleşmenize engel olursunuz.

Kadınlarla tanışma konusunda yaşadığınız korkuları yenmenize yardımcı olma noktasında kadın Avcısı Tanışma Setleri devreye girerek sizlere rehber olacaktır. Geçmişte yaşadığınız tüm olumsuz tecrübeleri bir kenara bırakarak, başarısız olduğunuz tanışma tekniklerine alternatif çözümler yaratmanıza yardımcı olacak bu set, belki de yeni hayatına atacağın ilk adımın olacaktır.

Kadın Avcısı, Tanışma Anları Seti’nin İçeriğine bir göz atalım:

Kadınlarla tanışma yollarını, kadınları nasıl etkileyeceğini en ince ayrıntıları ile anlatan ve sizin çekici bir erkek yolunda ilerlemenize destek veren Kadın Avcısı PDF, zaman ve mekân fark etmeksizin kadınlar için baştan çıkarıcı erkek modeli olmanızı sağlıyor.

Kadınlarla ilk tanıştığınızda onları sadece cinsel olarak etkileyebilirsiniz, kadınların bir erkekten gerçekten etkilenmesi, o erkeği yakından tanımasıyla bağlantılıdır. Kadınlarla ilk tanışma cümlelerinizden başlayarak, ilişkinin gelişim sürecinde de yanınızda bulunarak size rehberlik edecek olan Kadın Avcısı PDF, kadınlar tarafından vazgeçilmez bir erkek olmanızın sırlarını verecektir.

Kadın Avcısı Kitabında yer alan belli başlı konulara bir göz atalım:

* Kadınları Etkileme ve Tanışma Teknikleri

* Kadınları baştan çıkarma sürecinde izlenmesi gereken adımlar

* Her türlü ortamda kadınlarla tanışmanın yolları

* Kadınları etkilemede hedef sahibi olmanın Önemi

* Sosyal ortamlarda kadınları etkilemek için kullanabileceğin yöntemler

* Kadınlarla etkili tanışma teknikleri

* Hoşlanılan kadınla sohbete nasıl başlanır?

* Tanışılan kızın telefon numarasını almak

Gibi konular hakkında aydınlatıcı bilgilere kadın avcısı setlerinden ulaşabilirsiniz.

Kadın Avcısı Tanışma Anları Setini Satın Alarak Okuyan  Erkeklerin Yorumları:

Haluk: Kadın Avcısı Kitabı, benim kadınlarla tanışma konusunda yaptığım hataları fark etmemi sağladı. Hatalarımın çözümünde yardımcı olarak özgüvenimin gelişmesine katkıda bulundu.

Özcan: Kadın Avcısı Kitabı, daha önceki ilişkilerimde kadınları birer cinsel obje olarak gördüğümü ve sadece fiziksel özelliklerinden dolayı kadınlarla ilgilendiğimi fark ettirdi. Bu bakış açımın değişmesini sağlayarak, karakterine de önem vererek oluşturduğum ikili ilişkilerimde daha mutlu ve tatminkâr oldum. Kadınların hem göz zevkime hitap etmesi gerektiğini hem de ruhen beni doyurması gerektiğini anladım. Kaliteli bir karaktere sahip kız arkadaşın bana hissettirdikleri tahmin bile edilemez.

Mehmet: Etkilendiğim bir kızı gördüğümde arkasını dönüp koşarak uzaklaşan ben, şimdi tanışmak istediği her kızla tanışacak özgüvene sahip bir erkek haline geldim. Kadın avcısı kitabı özgüven duygumun gelişmesine yardım ederek, reddedilme korkumun üstesinden gelmeyi öğretti.

Detaylı bilgi için Kadın Avcısı Kitap Seti‘ni inceleyin.

Benzer Konular:

 

Kadın Avcısı Tekli Set – İnternetten Kızlarla Tanışma ve Mesajlaşma Eğitimi

Kadın Avcısı Kitabı Hakkında Bilgiler

Kadın Avcısı Pdf

Kadın Avcısı Kitabı Pdf

Kadın Avcısı Kitabı Satın Al