Bir Sayfa Seçin

Kadın Avcısı Kitabı Ücretsiz İndirkadınları etkilemek için

“Kadın Avcısı Kitabı Ücretsiz İndir” linki birçok kişi tarafından internette aratılıyor ve bizden talep ediliyor. Tüm seti satın almak için 199 TL’yi ödeyecek durumu olmayanların olduğunun farkındayız. Belki senin de durumun kitap setini almak için yeterli değil.

Ama paranın yetmemesi kitabı ücretsiz indirmen için bir bahane değil. Sen de takdir edersin ki, bu hem emek hırsızlığı anlamına geliyor, hem de yasal olarak telif hakkı suçuna giriyor. Bu kadar ücretsiz indirme aramasının neden yapıldığına da anlam veremiyoruz.

Çünkü kitabın herhangi bir ücretsiz indirme linki bulunmuyor. Her gün Kadın Avcısı kitabı ile ilgili araştırmalar yapılıyor ve birilerinin kitabı paylaşıp paylaşmadığı araştırılıyor. Böyle durumlarla uğraşmaya gerçekten değmez.

119 TL ile Tekli Kadın Avcısı Setine sahip olabilir, hatta bazı zamanlarda tüm seti 99 TL’ye satın alabilirsin. Yılın bazı aylarında yapılan “Yorum İndirimi” ise tüm seti 69 TL’ye satın alma imkanı sağlıyor. Ama bu kampanya çok nadir yapılıyor.

Bu kadar kolaylık sağlanıyorken ücretsiz link aramanın bir anlamı yok. İstersen şimdi Kadın Avcısı kitabının hayatına neler katacağından bahsedelim.

Kadın Avcısı Kitabını Okuyunca Hayatın Nasıl Değişecek?

Bu kitap seti, kadınlar ve ilişkiler konusunda sana çok şey katacak. Bunları tek tek de açıklayabiliriz:

  • Kızlarla tanışma korkusu yaşıyorsan bundan kurtulacaksın.
  • Kadınlara yaklaşırken hangi tanışma cümlelerini kullanman gerektiğini öğreneceksin.
  • Özgüven ve çekici karakter özelliklerini kendi karakterine katmaya başlayacaksın.
  • Kızlarla sohbet etmekte zorlanıyorsan, kolayca sohbet edebilir hale geleceksin.
  • Bir kızın senden hoşlanıp hoşlanmadığını anlamakta zorluk çekiyorsan, beden dili sinyallerini takip ederek bunu nasıl anlayabileceğini öğreneceksin.
  • Kızların telefon numaralarını alamıyorsan, ufak taktiklerle bunu nasıl kolayca yapabileceğini öğreneceksin.
  • Kızlarla mesajlaşma ve buluşma ayarlama tekniklerini öğreneceksin.
  • Kızla fiziksel olarak nasıl yakınlaşabileceğini, nasıl sevgili olabileceğini keşfedeceksin.

Kadın Avcısı kitabının hayatına yapacağı olumlu katkılar arasında şimdilik aklıma gelenler bunlar. Daha onlarca madde daha sayabiliriz. Ama buna gerek yok. Zaten durum ortada…

Kadın Avcısı Kitabı Ücretsiz İndir linki olmadığına göre buraya tıklayarak kitabın lisanslı sürümüne ulaşabilirsin. Karşına çıkacak pencerede 99 TL’ye tüm seti alma fırsatını yakalayabilirsin.

Kitabın resmi sitesine gitmek için tıkla: Kadın Avcısı Lisanslı Sürüm