Bir Sayfa Seçin

Kadın Avcısı Kitabı Pdf

Günümüzde erkeklerin %97’si kadınlarla iletişim kurarken problem yaşıyor. Bunun en büyük nedenlerinden bir tanesi kadınla erkeğin yaradılışı arasındaki fark. Kadınla erkeğin düşünce yapısında çok büyük farklılıklar bulunur. Bu farklılıklara değinmeden önce “kadın avcısı pdf kitabı” hakkında bilgi vermek istiyorum.

Kadın avcısı kitabı pdf formatında yazılmış bir e-kitaptır. Kadın erkek ilişkileri konusunda erkeklere yardımcı olmayı amaçlayan, kızlarla nasıl tanışılacağını, nasıl konuşulacağını öğreten bir rehber kitaptır. Kadınlarla erkekler arasındaki faklılıkları da göz önüne sermektedir.

Böylece erkeklere kadınlarla konuşurken nasıl empati kurabileceğini anlatıyor.

Kadın Beyni İle Erkek Beyni Arasında Ne Gibi Farklar Var?

Kadınlarla erkekler arasındaki en büyük fark düşünce yapısındadır. Erkekler sonuç odaklı düşünürken, kadınlar süreç odaklı düşünür. Bu ne anlama gelir?

Kadınlar bir erkekle konuşurken uzun uzun sohbet etmek, o erkeği mümkün olabildiğince tanımak kısacası erkekle güzel vakit geçirmek ister.

Erkekler de bunları ister fakat esas amaçları o kadınla seks yapmaktır. Yani erkek bir an önce seks aşamasına gelebilmek için çabalar.

En büyük problem de zaten buradan çıkıyor. Kadınlar da seks yapmak istiyor fakat önce hoşlandığı erkeğin onu dinlemesini, onu tanımasını, ona ilgi göstermesini bekliyor. Kadınlar tüm bunlar olduktan sonra seks yapmayı tercih ediyor..

Erkeklerse bu aşamaları atlayarak direk olarak seks yapma aşamasına geçmeye çalışınca haliyle kadınla arasındaki iletişim darbe alıyor.

Bu durumdan kurtulmak için kadınlarımızı dinlememiz gerekiyor. Eğer bir kadınla sevişmek istiyorsan önce onu dinlemeyi öğrenmelisin. Ona gerçekten değer verdiğini hissettirmelisin. Yoksa kızla kurduğun iletişim de, seks hayallerin de son bulur.

Tüm bu problemlerden kurtulmak için okumanı istediğin iki set var:

1) Kadın Avcısı Kitabı Pdf Seti

Kadın avcısı e-kitap seti dört kitaptan oluşuyor:

 • Kadın Avcısı E-Kitabı
 • Kızla Konuşulacak İlginç Konular E-Kitapçığı
 • Mentalizm E-Kitapçığı
 • Estetik Bir Vücuda Sahip Olmak E-Kitapçığı
 • Özgüven Arttırma Egzersizi E-Kitapçığı

2) İnternette Kızlarla Tanışma ve Mesajlaşma Eğitimi

Bu eğitim seti de altı kitaptan oluşuyor:

 • İnternette Kızlarla Tanışma ve Mesajlaşma Eğitimi Bölüm 1
 • İnternette Kızlarla Tanışma ve Mesajlaşma Eğitimi Bölüm 2
 • İnternette Kızlarla Tanışma ve Mesajlaşma Eğitimi Bölüm 3
 • İnternette Kızlarla Tanışma ve Mesajlaşma Eğitimi Bölüm 4
 • İnternette Kızlarla Tanışma ve Mesajlaşma Eğitimi Bölüm 5
 • İnternette Kızlarla Tanışma ve Mesajlaşma Eğitimi Bölüm 6

Kadın Avcısı Kitabı Pdf Setine Nasıl Ulaşırsın?

Eğer kadın avcısı kitabı pdf setini ya da internette kızlarla tanışma eğitimi setini okumak istiyorsan BURAYA tıklayabilirsin.

Güzel kadınlarla dolu günler seni bekliyor… Kendini hayatında hiç olmadığın kadar mutlu hissedeceğini garanti ediyorum. Tekrar görüşene kadar kendine dikkat et.

İndirmek İçin Tıklayın: Kadın Avcısı Kitabı

kadın avcısı pdf