Bir Sayfa Seçin

Kadın Avcısı Kitabı Hakkında

Kadınları etkilemek bir sanattır.

kadınları etkilemek içinHoşlanılan bir kadını etkileyebilmek, onun gözünde bir anlam ifade edebilmek her erkeğin ulaşmak istediği bir başarıdır. Başarı yolunu belirlemek başarılı olmanın ilk anahtarıdır. Kadınları etkileme konusunda hangi yolu seçeceğinize karar vermenize yardımcı olacak kadın avcısı kitabı, size başarı anahtarını verecektir.

Kızlar farklı erkeklerden hoşlanır. Erkeğin yakışıklı olması, zengin olması, arabasının olması ve benzeri kriterler kızların gözünde sanıldığı kadar da etkileyici değildir. Tabi ki yakışıklılık, ilk etapta hoş görünen bir ayrıntı ve avantaj sağlayıcı olabilir. Ancak bir kızın gözünde çekici olmak ve çekiciliğini koruyabilmek çok daha önemli ve kalıcıdır.

Çekici bir erkek olmak için dış görünüşe dikkat edilmesi gereklidir.

Hangi ortamda olursa olsun şık görünmeyi becerebilen bir erkek, kadınların ilgisini çekme de ilk adımı atmış olur. Şık görünmek, pahalı giysiler, pahalı saatler, pahalı kemerler anlamına gelmez. Bir erkek kendine yakışan rengi bilerek giyiyorsa ve üzerindeki aksesuarları yakıştırıp kendine farklı bir tarz yaratarak diğer erkeklerden ayrılabiliyorsa, çekici olma yolunda sağlam bir adımı atmış demektir. Erkeğin üzerinde taşıdığı kıyafetin ütülü ve temiz olması, kullandığı parfümün tenine gitmiş olması, kıyafetlerinin moda trendlerine uygun olarak renk ve tasarım açısından ona yakışıyor olması kadınlar tarafından ilk etapta çok çekici gelebilir.

Kızlar karizmatik erkeklerden hoşlanırlar.

Karizma, eski Yunanca kökenli bir kelimedir ve tanrı bağışı, tanrı vergisi anlamına gelmektedir. İnsanlar üzerinde doğal bir çekiciliğe sahip olunmasını ve otomatik olarak insanlar üzerinde saygı oluşmasını sağlayan, doğuştan değil sonradan kazanılan özellikler bütünüdür. Karizma kazanılmasında en önemli etkenler kişinin fiziksel görüntüsüyle fark yaratabilmesi, sosyal ve kültürel anlamda entellektüel olabilmesi ve en önemlisi beden dilini iyi kullanabilmesidir. Beden dilini doğru kullanabilen bir insan kişiler arası iletişimlerinde güven verici ve olumlu bir görünüş sergileyebilirler. Karizmatik insanların avantajları beden dillerini doğru kullanımlarında gizlidir.

Kızlar enteresan kişilikleri severler.

Sıradan, basit, herkes gibi iseniz, hoşlandığınız kızların sizinle ilgilenmesini beklemeyin. Herhangi bir ortama girdiğinizde konuşacak bir konunuz, anlatacak bir hikâyeniz olmalı. Kızlar ortamlarda ilgi odağı olan, kendini ifade ederken zorlanmayan, uygun zamanlarda mizah anlayışını sergileyen, kendine güvenli ve hayata karşı bir duruşu olan erkekleri beğenirler. Neşeli ama dozunda, konuşkan ama boş konuşmayan, insanlarla iletişim halinde olan sosyal ve kendisine saygı duyulmasını sağlayabilen erkekler, kadınların gözünde karizmatiktir.

Kızları etkileme sürecine çekicilik faktörünü yanınıza alarak başlamak, hoşlanılan kızın baştan çıkarılmasında zaman kazanmanızı sağlayacaktır. Kendini yetiştiren karizmatik ve çekici bir erkeğin hoşlandığı kızı tavlama süreciyle, çekici olmayan bir erkeğin bir kızı etkileme süresi birbirinden farklıdır. Yani çekici bir erkek etkilemek istediği bir kızı gördüğü ilk saniyede etkileyebilirken, çekici olmayan bir erkeğin bir kızı etkilemesi için onunla bağ kurması, onunla yakından ilgilenmesi hatta aylarca uğraşması gerekebilir. Bir kadını hızlı bir şekilde etkilemek ve zaman kaybetmek istemiyorsanız kadın avcısı kitabı size istediğiniz rehberliği yapacaktır.

Kadın Avcısı Kitabının İçeriği

Kadın avcısı kitabı iki bölümden oluşan,  çekici bir erkeğin kılavuzu olan bir kitaptır. Kitabın birinci bölümünün içeriği, erkeklerin kadınları baştan çıkaran karakter özelliklerine nasıl sahip olabileceklerinden bahsetmektedir. İkinci bölümde ise kadınları etkileme ve baştan çıkarma tekniklerinden bahsedilmektedir. Kendinizi geliştirmek, kadınlar konusunda bilgi sahibi olmak başucu kitabınız olacak kadın avcısı kitabı ile gerçekleşebilir.

K adın avcısı kitabı setinde ayrıca 4 adet hediye kitapta yer almaktadır:

  1. Özgüven arttırma egzersizi
  2. Mentalizm
  3. Estetik Bir Vücuda Sahip Olmak
  4. Kızla Konuşulacak İlginç Konular

Detaylı bilgi için Kadın Avcısı Kitabını inceleyin.

Benzer Konular:

Kadın Avcısı Kitabı

Kadın Avcısı Pdf

Kadın Avcısı Kitabı Pdf