Bir Sayfa Seçin

Bir Kadın Ben Seni Arkadaş Olarak Görüyorum Derse Ne Yapmalıyım?

Kadınlar duygularıyla hareket ederler. Mantıkları onların matematiksel zekalarında işe yarar. İlk görüşte bir erkek hakkında çekici, sevgilim olabilir ya da, hoş biri arkadaşım olabilir kararını verebilirler.

Hoşlandığınız kızla arkadaş olarak kalmamak, sevgili olmak istiyorsanız, hoşlanılan erkek ve arzu edilen, istenilen erkek arasındaki o ince ip üzerinde yürümeyi öğrenmelisiniz.

Eğer hoşlandığınız kadın tarafından arkadaş olunur kategorisine girdiyseniz, hoşlandığınız kadın gözünde sevgili kategorisine girmeniz çok zor olur. Bu yüzden bu hassas terazi üzerinde dengede durmanız çok önemlidir.

Hoşlandığınız kızla aranızda arkadaşlık bağları kurmadan önce flört etmelisiniz.

Onu bir kadın olarak beğendiğinizi ima eden hareketlerde bulunmalısınız. Kadın duygularından anladığınızı bir kadını mutlu edebilecek güçlü ve karizmatik erkek olduğu sinyallerini kadının beynine ulaştırmasını bilmelisiniz.

Her zaman dış görünüşünüze dikkat etmeli ve onun etrafındaki erkeklerden farklı olduğunuzu gerek giyim tarzınız gerekse  beden dilinizle kanıtlamalısınız.

Onunla birlikte olduğunuzda ne kadar mutlu olduğunuzu gözlerinizle anlatmalısınız ve bir kadın olarak onu beğendiğinizi belli eden ufak imalı hareketlerle flört edebilirsiniz.

Konuşurken yüzüne dokunmak, yürürken hafif hareketlerle beline sarılmak, üşüdüğünde ceketinizi vermek , bunun gibi anlamlı fiziksel yakınlıklar kadınları etkilemektedir.

Gerektiğinde onun için sığınılacak bir liman, gerektiğinde ise ona başınızı yaslayıp güç alabileceğiniz bir sığınak gibi davranmalısınız.

Kadınlar sevdikleri erkeğin gözünde prenses olmak isterler. Ona prenses olmayı yaşatmalısınız. Otururken sandalyesini çekmeli, kafeye girerken kapısını açmalısınız.

Ama bilmeli kadın istemediğiniz davranışı karşısında bakışlarınızla yanabileceğini.

Arkadaşlık ve sevgililik bağları kadınlar tarafından çok farklı değerlendirilir.

Kadınlar arkadaş oldukları erkeklerle özel duygular paylaşmazlar, fiziksel temas kurmazlar. Kadınları ilk görüşte erkeksi tavırlarla sevgili sinyalleri veremediğiniz takdirde arkadaş kalma bloğuyla karşılaşırsınız.

Kadınlar eğer sizden sevgili olarak hoşlanıyorsa bu duygusunu kelimelerle ifade etmez, hareketleriyle ifade eder. Ona fiziksel olarak yaklaştığınızda örneğin elini tuttuğunuzda, ona sarılmak istediğinizde size karşılık verir.

Eğer sizden arkadaşı olarak etkilenmişse fiziksel temasınızı engellerler ve arkadaş kalmak istediklerini söylerler.

Hele bir kız size eski sevgilisi ile ilgili sorunlarından bahsediyor ve hala onu ne kadar çok sevdiğini anlatıyorsa bilin ki bu kız sizi çekici bulmuyor ve sizi bir arkadaşı olarak görüyor.

Tabi ki bu durum sizi sevdiğinin ve güvendiğinin göstergesidir. Böyle bir durumla karşılaştığınızda, müdahale etmezseniz hoşlandığınız kızla ömür boyu arkadaş olarak kalabilirsiniz. Ne yapmalısınız peki?

Biraz araya mesafe koyabilirsiniz, bir müddet görüşmeyerek onun sizi merak etmesini sağlayabilir ve aradığında da  özel bir şeyler planlayarak ona sürpriz yapıp, ilgisini canlı tutabilirsiniz.

Hoşlandığınız kadından arkadaş kalmak istediği sözünü duymak egonuzu yaralayıcı olacaktır.

Özgüveniniz zedelenir ve bir kadın tarafından çekici bulunmamak kalp kırıcı olabilir. Böyle bir durumda  hoşlandığınız kızdan vazgeçmeli misiniz? Tabi ki hayır. Mücadeleye devam.

Hoşlandığınız kızla ilişkinize devam etmelisiniz ve her zaman yaptığınız gibi sineme veya kafelere gitmek yerine, ona özle sürprizler hazırlayabilirsiniz: Mesela çok şık bir restoranda romantik bir akşam yemeği gibi.Sıradan bir arkadaştan daha öte davranışlarla hoşlandığınız kızın aklını çelmeye başlayabilirsiniz.

Kadınlar ilişkilerine mantık çerçevesinde yaklaşmazlar. Duygu boyutunda yaşarlar. Onun duygu dünyasını keşfetmelisiniz. Kadın psikolojisinin derininde yatan duygularına hitap etmelisiniz. Onun sorunlarını dinleyip çözüm yolu bulmak için yanında olmalısınız.

Duygularını açıkça ifade edebilen ve duygularını söylemekten çekinmeyen güçlü adamlar karşısında kadınlar her zaman duyarlıdır.

Şirin mesajlar atmamalısınız.

Arkadaşlığınızı devam ettirdiğiniz hoşlandığınız kıza şirinlikler yapmamalısınız. Erkeklerin gönderdikleri şirin mesajlar kadınlarda arkadaşlık hisleri yaratır.

Mesajlarınızda gülücük ikonları içeren kelimelerin fazla bulunmamasına dikkat etmelisiniz. Bayanlar tabi kikadınları etkilemek için kendilerini güldüren erkeklere bayılırlar ama bu onları sevgili olarak kabul ettikleri anlamına gelmeyebilir.

Kadınlar ciddi ve ne istediğini bilen erkeklerden hoşlanır.

Karizma denilen kavramı açıklayacak olursak: Gizemli ve her daim bakımlı , gülmek ile gülümsemek arasında çizgiyi bilen ve bunu çok iyi uygulayan entelektüel beyler karizma sıfatını alırlar.

Daha fazla bilgi için Kadın Avcısı Kitabını okumanızı tavsiye ederim.

Benzer Konular: